Erik Osika

.

"Egy olyan fogyatékkal születtem, amit autizmusnak neveznek. Azért képes vagyok gondolkodni és érezni, mint minden más ember. Viszont mozdulataimat nem tudom úgy irányítani, ahogy szeretném. Van egy sérülés az idegrendszeremben, ami magzati korban ért. Így beszélni nem tudok, írni viszont igen, ha valaki úgy nyomja meg a karomat, hogy érezni kezdem azt. De nem szabad, hogy ő irányítsa a karomat.
     Az én feladatom a Földön, hogy Krisztusról beszéljek. Mi, akik Hitler korában éltünk, képesek vagyunk alvásunk idején azoknak segíteni, akiket egykor halálra kínoztak. Így még ők is megtalálhatják Krisztust."

2014. október 9.