Kalo Jenő

A Magyar Asztrológusok Szövetségének elnöke, számos pszichoterápiás módszerben is otthonosan mozog. Alapvetőnek tartja, hogy az asztrológus ismerje a terápiás kommunikáció alapjait is, ezen elvek alapján képezi tanítványait is. 22 évesen végzett a Buddhista Missziónál, de már egy évvel előbb elkezdett oktatni. Később csatlakozott egy jungiánus munkacsoporthoz, azóta elkötelezett híve a pszichológiának is. A Fővárosi Képviselőtestület Egészségügyi Bizottságának tagjaként megbízták egy természetgyógyász kórház létrehozásával, amely a mai napig működik.
Az Elixír magazin alapítója volt, a fenti témákban több könyvet is írt.