MŰHELYMUNKA: Festészet Egervári Gertrúddal

„A színek a fény cselekedetei és szenvedése”
J. W. von Goethe

Rudolf Steiner – Goethe színtanára alapozott
szellemi iránymutatása
a festészethez

Ispánkon, az Arkánumban
2015. december 5-6-án,
és/vagy 2015. december 12-13-án.

A festés szombaton, nappali fénynél, 10.00 és 15.00 óra között lesz, benne egy jó félórás ebédszünettel (ahol mindenki önellátó), majd hosszabb szünet után 18.00 és 20.00 óra között Rudolf Steiner festészeti gyakorlatáról tartunk előadást és beszélgetést.
Vasárnap 10.00 és 13.00 óra között folytatjuk a festést.

Egy-egy hétvégére a csoportba legfeljebb 20 embert tudok fogadni. Papírt nálunk lehet vásárolni, színeket és néhány ecsetet tudunk adni. Akinek saját festőkészlete és szélesebb ecsetje van, kérjük, hozza magával.
A jelentkezéseket a 94/428-194 és a 70/303-8156 telefonszámon fogadom, november 25-ig.
Részvételi díj egy hétvégére: 5.000 forint. Szállást a környékbeli vendégházak nyújtanak.

Szívélyes üdvözlettel,
Egervári Gertrúd